Tekintse meg a legújabb állásajánlatokat!

Csatlakozz hozzánk

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER, UTAZÁSSZERVEZŐ pozícióba!

Immáron 27. esztendős vállalkozásunkat 1994-ben az idegenforgalom iránti szeretetre, a szakma tiszteletére és a turizmus jövőjében való hitünkre alapoztuk. A kezdetektől jelen voltunk mind a külföldi kiutaztatásban, mind a belföldi üdülés, szállásfoglalás területén. Az évek során eljutottunk oda, hogy kulturális körutazásaink meghatározó szerepet töltenek be a hazai turizmusban. Ezt tartalmas programokkal, kulturált utazással és színvonalas idegenvezetéssel értük el.

Főbb feladatok, munkák:

Nagy múltú szegedi utazási iroda keres életvidám, mosolygós, kiegyensúlyozott, fiatalos lendületű ügyfélkapcsolati kollégát szegedi munkavégzéssel az alábbi feladatkörök betöltésére:

 • ügyfelekkel személyes, telefonos, levelezés általi kapcsolattartás

 • ügyviteli, foglalási rendszer használata

 • marketinges tevékenységek ellátása

 • blogírás, hírlevél tartalom írás

 • Adminisztratív teendők ellátása

 • utazási szolgáltatások megszervezése, bonyolítása

 • nyelvtudás szerinti külföldi partnerekkel történő egyeztetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

 • Microsoft Word, Excel  programcsalád minél magasabb szintű ismerete

 • életvidám megjelenés, élvezetes előadásmód, színes egyéniség

 • kreatív látásmód, precíz munkavégzés

 • rátermettség, önálló munkavégzés

 • kiváló problémamegoldó képesség

 • magas szintű kommunikáció és szervező képesség

 • fiatalos, rugalmas munkatempó

 • felelősségteljes, gyors és eredményes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• idegen nyelv gyakorlatias használata írásban és szóban
• mosolygós, vidám életkedv!

Amit kínálunk:

• továbbképzési lehetőségeken való részvétel
• Szakmai kihívások, felelősségteljes munka
• Fiatal csapat, jó hangulatú munkakörnyezet
• Nyugodt munkakörülmények
• Könnyen megközelíthető iroda
• Kellemes, modern munkakörnyezet

Szükséges tapasztalat:

• bármilyen értékesítés területén végzett minimum 1 év tapasztalat
• minél több életszerű belföldi és nemzetközi utazási tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

• Nyelvtudás előny, de nem elsődleges szempont a nyelvtudás

Munkavégzés helye:

6722 Szeged, Petőfi Sándor sugárút 18.

 Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, kezdő bruttó bérigény megjelöléssel a zs.tamas@zseppelin.hu mail címre várjuk. Köszönjük!